27 листопада видали 30 дітям 5 кг цукру та 10 кг борошна,

Допоможи слабким

Допоможи слабким! Звіт Центру «Несподівана радість» з 22 листопада по 07 грудня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

Допоможи слабким

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 17 грудня 2020 року по 06 грудня 2021 року проаналізували 102 заяви про надання допомоги нужденним малюкам;
  •  з 8 листопада по 07 грудня 2021 року провели розмову  з 9 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в грудні 2021 року;
  • 27 листопада видали 30 дітям  5 кг цукру та 10 кг борошна, або молочні суміші, дитячі каші. Допомогу  надали до січня 2022 року;
  • отримали від 4 благодійників одяг для дітей  та дорослих, харчові продукти, іграшки.
Допоможи слабким
Придбали ліки для вагітної для збереження вагітності.

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Допоможи слабким
Подарували  малюкам з 4 сімей манеж, візок, ліжко, стілець для годування тощо.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4.Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Допоможи слабким
1. Малюку Марку передали благодійну допомогу у розмірі 3100 грн для покупки необхідних ліків назначених лікарем.

2. Малечі Айлін  передали  благодійну допомогу у розмірі 1430 грн для покупки дорогих кремів, які зволожують шкіру дівчинки. Мати Овчієва вдячна БО «БФ «Заради життя» за допомогу, але надалі шукатиме сама способи купувати креми. Також вона попросила видалити публікації із проханням про збір для Айлін.

3. Записали Єрмак Сергія та Сидоренко Ніколаса на отримання новорічного подарунка.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині»

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:
  1. Опублікували інформацію про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. За духовною підтримкою до иерея Станислава Евгеньевича Прокудова звернулися 3  матусі-благоотримувачки.
  3. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  4. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 20 консультацій з соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!!  Допоможи слабким! Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЕГРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,