Новорічне свято наближається

Новорічне свято наближається! Звіт Центру «Несподівана радість» з 20 по 31 грудня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

Новорічне свято наближається
о. Стефан

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 17 грудня 2020 року по 31 грудня 2021 року проаналізували 113 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
  •  з 19 до 31  грудня 20221 року  провели розмову  з 2 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
  • 25 — 26 грудня  2021 року подарували 7 малюкам олівці та краски для малювання, соняшникову олію, макарони та дитячі засоби гігієни;

Новорічне свято наближається

  • 27 грудня 2021 року відбувся новорічне свято для 20 діточок. Маленьких діточок привітав о.Стефан, Св. Миколай та Зіронька.  Дарували подарунки, іграшки, фарби для малювання, олівці, розмальовки, книжки, цукерки, грали, співали, танцювали, розповідали вірші, проводились конкурсна кращий образ мами і її дитини — «Мама, ми зі казки». Сума благодійної допомоги склала 4614 грн 70 коп.

Новорічне свято наближається

БО «БФ «Заради життя» висловлює щиру подяку Харківській епархії,  громадській організації «Діти милосердя», книжковому магазину «Афон» (м.Харків, вул.Суздальські ряди,12), сім’ї Бессоновим та всім волонтерам фонда  за організацію і проведення Новорічного свята для нужденних малюків

Новорічне свято наближається

 

  • з 20 по 31 грудня 2021 року отримали від 5 благодійників харчові продукти, книжки та цукерки для привітання діточок з Новорічними святами.

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

 

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Допомогли хворому Єгору Безродному, який має вроджену ваду розвитку нервової системи, мікроцефалію, спастичний тетрапарез. Дитині було придбано та подаровано на січень 2022 року дитячу суміш Юніор фірми  nestle 15 банок по 400 гр.

Новорічне свято наближається

Уважаемые БО.БФ «За жизнь»❤️. Моей благодарности нет придела. Я благодарю каждому человеку кто помог финансово,информационно,молитвенно🙏🏼. С появлением Егорушки🍼, мир перевернулся для нашей семьи😭❤️. Но с такими людьми как БО.БФ «За жизнь» наша семья верит что с божьей помощью всё возможно, и есть добрые люди на земле😘. Спасибо вам огромное за эту бесценную помощь🥺

слова подяки Пащенко Светлани, матері Єгора

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:

  1. Опублікували 17 постов-інформацій про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. За духовною підтримкою до иерея Станислава Евгеньевича Прокудова звернулися 2 матусі-благоотримувачки.
  3. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  4. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 24 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
  5. Допомагали  2  нужденним сім’ям, які не є благоотримувачами фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Новорічне свято наближається

Вельмишановний благодійник!!!! Новорічне свято наближається!  Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЕГРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,