Підтримка важлива!

Підтримка важлива! Звіт Центру «Несподівана радість» з 25 жовтня по 7 листопада 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

Підтримка важлива

 • з 17 червня 2020 року по 07 листопада 2021 року проаналізували 341 заяву про надання допомоги нужденним малюкам;
 • провели розмову про надання благодійної допомоги з 3 нужденними сім’ями;
 • 06-07 листопада провели видачу благодійної допомоги для 17 нужденних діток. Передали: речі, іграшки, гігієнічні засоби;
 • отримали благодійну допомогу від 4 благодійників: молочну суміш Nutrilon Pronutra 1 — 5 уп, підгузки, дитячі речі, подушку для вагітних, речі для вагітних, продукти (2 кг гречки, 2 кг рису, 2 кг пшона, 2 кг цукру, 2 кг макарон, 2 кг муки), олія 2,7 л та 0,820 л, 10 каш «Milupa»;
 • для 26 нужденним дітям з м. Лозова Харківської області відправили речі та іграшки;
 • новонароджену Аліну зустріли з пологового будинку. Вітаємо маму Олю з народженням донечки;

Підтримка важлива

Підтримка важлива

 • малюку Єгору передали  благодійну допомогу у розмірі 757 грн  для здачі необхідних аналізів аби виявити захворювання, що провокує епілептичні напади;
 • малюку Богдану передали благодійну допомогу у розмірі 348 грн для покупки необхідних ліків назначених лікарем для лікування бронхіту.

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Від благодійників отримали подушку для вагітних.

Чекаємо від благодійників для нужденних діточок манеж, візок, ліжко, стілець для годування тощо.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Благодійники подарували консервацію 6 банок по 0,5 л. Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4.Благодійний проєкт  «Супер мама!»

 1. Хворому Давиду , якому 2 місяці, відкрили благодійний збір на лікування. Допомагали родині в соціальних питаннях
 2. Хворим Ніколасу та Сергійку: допомагали розв’язувати соціальні питання.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині»

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Підтримка важлива!

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:
 1. Опублікували інформацію про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
 2. За духовною підтримкою до иерея Станислава Евгеньевича Прокудова звернулися 3  матусі-благоотримувачки.
 3. Допомагали  8 нужденним сім’ям, які не є благоотримувачами фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
 4. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
 5. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 77 консультацій з соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Благодійники!!!!  Ваша підтримка важлива! Звіт Центру «Несподівана радість» з  25 жовтня по 07 листопада 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.  Діяльність Центру «Несподівана радість» прозора та відкрита. Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

, , , , ,