Трифонов день. Звіт

Трифонов день. Звіт Центру Несподівана радість з 07 по 13 лютого 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Трифонов день відзначають щороку 14 лютого 2022 року. Для БО «БФ «Заради життя» цей день є великими святом, адже так сталося, що саме за молитвами до святого Трифону була організована Громадська організація «Із захисту прав дитини до народження і сімейних цінностей «Заради життя» без статусу юридичної особи та без мети одержувати прибуток. На сьогоднішній час вказана організація перетворилася до благодійної організації «Благодійного фонду «Заради життя», яка створила Центр захисту дитячого життя з моменту зачаття, материнства та сімейних цінностей «Несподівана радість» при БФ ЗА. Пропонуємо Вам звіт Центру Несподівана радість з 07 по 13 лютого 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами, чим вшанували пам’ять Святого Трифона:

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 01 січня 2022 року  проаналізували 37 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
  • з 04 по 13 лютого 2022 року за телефоном Центру «Несподівана радість» надано 38 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя»;
  •  12 та 13 лютого  2022 року подарували 9 малюкам дитячі засоби гігієни, іграшки, одяг та вагітній ліки для збереження вагітності;
  •  від 2 благодійників отримали іграшки, одяг, харчові продукти. Дякуємо Вам за допомогу!
  • Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі «Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.

Спасибо большое фонду и благотворителям за такое количество нужных вещей для Сашеньки

Наташа Рогожина

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Від благодійника отримали дві банки консервації.

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» —

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:

  1. Опублікували 34 клопотань про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
  3. В Марафоні для волонтерів взяли участь 8 волонтерів, які набрали наступну кількість балів:

🔹Олена Помиткіна – 263 балів
🔹 Олена Єрмак – 357 балів
🔹 Сидоренко Інна – 90 балів
🔹 Анастасія Прокудова – 171 балів
🔹 Владислава Сластникова – 11 балів
🔹 Гуназа Джульєтта – 215 балів
🔹 Кузнєцова Оксана – 182 балів
🔹 Спіцина Василіса – 170 бала

4. За духовною підтримкою до о. Стефана  звернулася 1  матуся-благоотримувачка.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник, пропонуємо Вам разом з нами вшанувати пам’ять СВЯТОГО ТРИФОНА шляхом допомоги  незаможним малюкам.

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

, , , , ,