22 квітня 2021 року відбулася доленосна зустріч семінаристів Харківської духовної семінарії імені Іоанна Богослова з директором Biopharma Plasma Харків Галиною Сіроштан та головою правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя» Оленою Яуфман.

Мета — об’єднатися задля порятунку людського життя з моменту його зародження шляхом розвитку донорства плазми крові.


Саме ця дата стане відправним пунктом в запуску семінаристами Харківської духовної семінарії, Biopharma Plasma Харків та БО «БФ «Заради життя» спільного соціального проєкту «Допоможи народитися дитині».

Під час презентації благодійного проєкту «Допоможи народитися дитині» Галина Сіроштан розповіла семінаристам як працює Biopharma Plasma Харків, як допомагає хворим людям, як плазма крові рятує людське життя. Медик зазначила, що плазму крові можна здавати один раз на два тижні, що з зібраної плазми крові вробляються  життєво важливі ліки.

23 квітня 2021 року 2 Семінариста Харківської духовної семінарії долучились до спільного соціального проєкту Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя» та Biopharma Plasma Харків «Допоможи народитися дитині». Вони здали плазму крові, щоб грошовою компенсацією за донацію підтримати вагітних  та новонароджених.

«Проаналізувавши статистику щодо жінок, які щодня роблять аборти, через те що не в змозі через фінансові труднощі виносити, народити та виховати дитинча, просто мурашки йдуть по тілу, — ділиться спостереженням четвертокурсник семінарії Артем. – Якщо наш внутрішній ресурс може їм хоч якось допомогти, підтримати, то це величезне щастя».

Молоді люди вперше стали донорами, але зазначили, що не в останнє.

«На жаль перед Великоднем багато наших однокурсників вже роз’їхались по домівках, — констатують семінаристи, — Але після свят нас вже буде дещо більше. Більше людей — більше допомоги».

До цього проєкту може долучитись будь-хто. Для цього достатньо просто стати донором плазми кров, а компенсацію за донацію залишити в скриньку БО «БФ «Заради життя», яка розташована біля каси Biopharma Plasma Харків! Це від 300 до 900 грн від одного донора і величезний шанс на порятунок життя.

Записуйтеся на донацію 📲0672470885, або через Messenger чи Direct Instagram.