Вшанування преподобних Кирила та Марії Радонежський. Звіт

Вшанування преподобних Кирила та Марії Радонежський. Звіт

Вшанування преподобних Кирила та Марії Радонежський. Звіт

Вшанування преподобних Кирила та Марії  щороку відбувається 31 січня 2022 року. Звіт Центру Несподівана радість з 01 по 06 лютого 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами, чим вшанували пам’ять преподобних Кирила та Марії Радонежський:

Вшанування преподобних Кирила та Марії. Звіт

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 01 січня 2022 року  проаналізували 36 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
  • з 01 по 6 лютого  2022 року за телефоном Центру «Несподівана радість» надано 37 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя»;
  •  06 лютого 2022 року подарували 1 малюку дитячі засоби гігієни, іграшки, одяг;
  •  від 2 благодійників отримали іграшки, одяг, харчові продукти. Дякуємо Вам за допомогу!
  • Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі «Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  • Оплатили Кравченко Тимуру лікувально-оздоровче плавання.

Мы сегодня были с Тимуром в бассейне, чек предоставлю, спасибо Вам большое!!! Купили абонемент на 4 занятия на месяц.

Слова подяки Світлани Кравченко

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Від благодійника отримали дві банки консервації.

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» —

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:

  1. Опублікували 7 клопотань про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
  3. В Марафоні для волонтерів взяли участь 7 волонтерів, які набрали наступну кількість балів:

🔹 Олена Помиткіна – 215 балів
🔹 Олена Єрмак – 245 балів
🔹 Сидоренко Інна – 74 балів
🔹 Анастасія Прокудова – 108 балів
🔹 Владислава Сластникова – 11 балів
🔹 Гуназа Джульєтта – 146 балів
🔹 Кузнєцова Оксана – 160 балів

4. За духовною підтримкою до о. Стефана  звернулася 1  матуся-благоотримувачка.

5. За безплатною юридичної допомоги до арбітражного керуючого Яуфман Олени та адвоката Сластникової Ганни звернулись 2 матусі благоотримувачки.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник, пропонуємо Вам разом з нами вшанувати пам’ять преподобних Кирила та Марії Радонежський шляхом допомоги  незаможним малюкам.

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

 

, , , , ,