З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість

З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість

З хрещенням Господнім!

З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість  з 10 по 17 січня 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

 • з 01 січня 2022 року  проаналізували 31 заяву про надання допомоги нужденним малюкам;
 • з 10 по 17  січня 2022 року провели розмову  з 26 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
 • 16 та 17 січня  2022 року подарували 6 малюкам дитячі засоби гігієни, молочну суміш, іграшки, одяг, ковдру, ліки, подушку;
 • отримали іграшки, одяг, харчові продукти  від 3 благодійників. Дякуємо за допомогу!

З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість

Очень благодарны за оказанную помощь! Спасибо огромное! Все очень нужное, и все очень пригодится!

Слова подяки Світлани Кравченко

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Допомагали мамочкам Сидоренко І., Пащенко С., Ладигіній О., Бунчик Л., Василюк Н., Задорожній Н.  встати на облік в Центр «Несподівана радість» : запитували довідки, відкривали рахунки в банку, писали пости, шукали благоотримувачів на ліки, на покупку молочні суміші.

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:

З хрещенням Господнім! Звіт Центру Несподівана радість

 1. 11 січня 2022 року відзначили з діточками День Вифлеємських немовлят  — день захисту дітей у православних Християн.  Цього дня діти змогли закликати через малюнки, через слова та музику дорослих зупинити насильство над дітьми! На всіх діток, учасників цього заходу – чекали заохочувальні призи!
 2. 17 січня 2022 року з 08.30 до 12.30  волонтери, благоотримувачі, парафіяни молилися за Захист дитячого життя від насильства та за сімейні цінності в Олександрівській церкві на ХТЗ.
 3. 17 січня 2022 року  з 16.00 до 18.30 відбувся безплатний майстер-клас для кризових матусь з макраме, 4 матусі плели сніжинки, а їх діти гралися з волонтерами
 4. Опублікували 16 клопотання про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
 5. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
 6. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 26 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
 7. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
 8. В Марафоні для волонтерів взяли участь два волонтери.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!! З хрещенням Господнім! Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПриватБанк», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,