З Різдвом Христовим! Звіт Центру Несподівана радість.

З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим! Звіт Центру Несподівана радість.

З Різдвом Христовим! Звіт Центру Несподівана радість  з 01 по 09 січня 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

З Різдвом Христовим!

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 01 січня 2022 року  проаналізували 24 заяви про надання допомоги нужденним малюкам;
  •  з 01 по 09 січня 2022 року провели розмову  з 22 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
  • 08 та 09 січня  2022 року подарували 5 малюкам олівці та краски для малювання,  дитячі засоби гігієни, молочну суміш, іграшки, одяг, ковдру, ліки;
  • отримали іграшки, одяг від 2 благодійників. Дякуємо за допомогу!

З Різдвом Христовим!

Спасибо всем, что подарили нам такой замечательный подарок, всем крепкого здоровья и благополучия и Божего благословения.

Слова подяки Поліни Градовой

З Різдвом Христовим!

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

З Різдвом Христовим!

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:

  1. Опублікували 28 клопотання про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  3. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 25 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
  4. Допомагали  2  нужденним сім’ям, які не є благоотримувачами фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
  5. 3 01 січня 2022 року запустили Марафон для волонтерів

Потреби Центру «Несподівана радість»:

З Різдвом Христовим!

Вельмишановний благодійник!!!! З Різдвом Христовим! Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЕГРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,