Закликаємо до допомоги нужденним!

Закликаємо до допомоги нужденним!

 

Закликаємо до допомоги нужденним!  Звіт Центру «Несподівана радість» з 04 по 10 жовтня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

 • з 17 червня 2020 року по 10 жовтня 2021 року проаналізували 338 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
 • з 04 по 10 жовтня  2021 року  провели розмову про надання благодійної допомоги з 2 нужденними сім’ями;
 • 05 жовтня 2021 року волонтер допоміг оплатити аналізи бездомній кризовій вагітній Катерині, щоб дівчинка змогла проживати в Центрі матері та дитини — Depaul Ukraine;
 • Батьки дітей, які навчаються в загальноосвітній приватній школі 1-3 ступенів «Лествиця» допомогли  малюкові Саші Бобовій до кінця 2021 року харчовими продуктами , засобами гігієни та допомогли з  ремонтом пральної машинки;
 • отримали благодійну допомогу від 4 благодійників: рис, манну крупу, макарони, дитяче пюре, дитячі речі, іграшки;
 • 09 та 10 жовтня 2021 року спільно з організацією  «Добра новина» видали  гуманітарну та благодійну  допомогу 13 діткам: одяг, взуття, постільну білизну, рушники, суп-мікс, яблуки.
 • Закликаємо до допомоги нужденним!
2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Чекаємо від благодійників для нужденних діточок манеж, візок, ліжко, стілець для годування тощо.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Благодійник передав для діточок 1 мішок яблук. Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

Закликаємо до допомоги нужденним!

4.Благодійний проєкт  «Супер мама!»

 1. Допомагали в соціальних питаннях сім’ї  Сергійка;
 2. Допомагали хворому Артуру: розмовляли з головним лікарем дитячої лікарні № 16 про необхідність придбати медичний препарат «Линезолідин» для лікування Артура, бо держава Україна не забезпечує дітей  цим препаратом. Шукаємо благодійників.
 3. Допомагали хворій Айлін: шукаємо благодійників — Овчієва Айлін  хворіє на вроджений іхтіоз (дуже суха шкіра) постійно потрібно 1524 грн на лікувальні креми для шкіри — Бепантен, Xerial 10, Ducray. Іхтіоз невиліковна хвороба.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині»

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят.

Закликаємо до допомоги нужденним!

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:
 1. Опублікували інформацію про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
 2. Надано одну безоплатну юридичну консультацію.
 3. За духовною підтримкою до о. Стефана  звернулося 3 матусі благоотримувачки.
 4. Допомагали  6  нужденним сім’ям, які не є благоотримувачами фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
 5. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
 6. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 42 консультації з соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Благодійники!!!!  Закликаємо до допомоги нужденним!  Звіт Центру «Несподівана радість» з 04 по 10 жовтня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.  Діяльність Центру «Несподівана радість» прозора та відкрита. Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

, , , , ,