Ти є то, заради чого жили твої предки!

«Для того, щоб народитися нам потрібно:
2 батьків
4 бабусі і дідусі
8 прабабусь і дідусів
16 прапрадідусів і бабусь
32 тетра-бабусь і дідусів
64 пента-бабусь і дідусів
128 нexa-бабусь і дідусів
256 гепта-бабусь і дідусів
512 окта-бабусь і дідусів
1024 нона-бабусь і дідусів
2048 дека-бабусь і дідусів
Всього за останні 11 поколінь потрібно 4094 предки, і все це приблизно за 300 років до того, як ми з вами народилися!
Зупиніться на мить і подумайте …
Скільки це доль, характерів, життєвих перемог та програшів.
Ми повинні відчувати подяку і любов до всіх наших предків, тому що кожен із них у кожному з нас!»

Стали прикладом для інших і гордістю для своїх близьких благодійники, які допомагають уберегти життя ненародженій крихітці та підтримати дитинку, яка народилася в родині де є фінансові труднощі.

Скептики та люди, які вважають, що це не важлива справа, питають: «Волонтери, які віддають своє життя благодійності та жертовники, які останне віддадуть зовсім чужій незнайомій людині — навіщо ви це робите?!»

Дорогий відвідувач сайту, Ви поділяєте погляд, що ненароджена дитина — це людина, яка має право на життя, любов і турботу, пропонуємо Вам підтримати наші проєкти посильними пожертвами. Наші банківські реквізити: IBAN: UA +583515330000026009052234725 в АТ «КБ« ПРИВАТБАНК », МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849

Добрі серця, чуйні люди, відповідають, чому вони допомагають:

Благодійник Ганна:
«Коли мені кажуть «дякую», я прошу аби дякували Господу, а не мені! Тому що Господь змінює наші серця так, що ми бажаємо робити добрі справи. Можу сказати за себе , що я почала свій шлях до Бога рік тому, на Трійцю. І ось так він змінює мене, моє серце і моє ставлення до життя та людей!»

Благодійник Юрій:
«Ніколи не замислювався над тим, що я роблю щось особливе! Так всі повинні робити, це як сказати «Привіт» своєму знайомому, це ж елементарні речі!»

Благодійник:
«Якщо в тебе є чим поділитися, чи це не щастя?! Робити добрі справи можно не тільки матеріально, є безліч способів, але результат завжди однаковий — щасливий не тільки ти, а ще й інші незнайомі тобі люди! Круто!»

Благодійник:
«Це гражданська позиція кожного громадянина! Якщо влада не справляється зі своїми обов’язками, то чому повинні страждати діти? Я не можу стояти осторонь і всіх закликаю!»

Благодійник Людмила:
«Діти — це наше майбутнє! Ми сіємо як зерно добрих людей. Вони будуть з самого малечку привчатися, що тому хто в біді, потрібно допомогти, що світ — це не поле битви, хто сильніший той і прав, а треба буди добрим! Їх матусі змінюють життя на краще, завдяки фонду, тож і дітки в них виростуть чуйні»

Фонд «За жизнь» Харьков

Благотворительная организация "Благотворительный фонд "За жизнь" Помочь детям Харькова Help the children of Kharkov

Translate »
Благотворительный фонд «За жизнь» Помощь младенцам от зачатия и до трех лет Защита семейных ценностей
Поможем детям в мир прийти и счастье в сердце обрести!