Асманов Микита просить допомоги

Асманов Микита. Збір закрито. Допомога зібрана, дитина не потребує сторонньої допомоги.

Асманов Микита 30 грудня 2020 року  народився в родині, яка  перебуває в складних життєвих обставинах та потребує благодійну допомогу.  Його мати Наталія Асманов самостійно виховує трьох діточок:  Вікторію 13 років, Миколая 4 років (дитина інвалід дитинства) та Микиту 2 роки. 19 січня 2022 року мати Наталія  звернулась за допомогою в БО «БФ «Заради життя».

Асманов Микита просить допомоги

Мати Асманова Микити в клопотанні про допомогу повідомляє:

Я є круглою сиротою, виховувалась в дитбудинку. Намагалася шукати роботу, але всі відмовляли через брак досвіду чи освіти. Діти постійно хворіють, середній син народився з вадою — робили операцію. Тато старшої донечки допомагає в її вихованні, а на середнього та молодшого я мати одиначка.Тато дітей не допомагає. Мені всі намагалися мене вмовити зробити аборт, але я не вбила своїх діток і не пожалкував ні дня! Ми живемо в кімнаті, яку сама купила, держава мені як сироті нічого не дало. Це гуртожиток. Я намагаюся зробити затишок в нашій кімнаті, але пліснява постійно проступає. Можливо через це і дітки хворіють часто. Я отримую як багатодітна мати, як малозабезпечена, дитячі державні виплати та допомога інваліду. За матір одиначку я не отримую кошти, приходять листи з відмовою, пишуть, що не дозволяється. Загальна сума — 5259,62 грн, це з нового року, а раніше отримували 4900 грн, але під кінець місяця наша сім’я залишається без коштів. Харчі дорожчають майже кожен місяць, ліки дуже дорогі,а нам потрібно купувати по 5-6 різних і так на кожну дитину… дуже важко! Намагаюся стати на ноги, знайти роботу (у себе) вдома, чи пройти курси навчальний, але не виходить! Дітки забирають весь мій час! Коли вони хворіють, я навіть не кожної ночі сплю.

Вельмишановні благодійники, будь ласка, допоможіть Асманову Микиті

 харчовими продуктами та засобами дитячої гігієни

Допомогу Асманову Микиті ви можете перерахувати:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання бідності — Асманову Микиті».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький поклін вам, благодійники!
, ,