Безоплатна дельфінотерапія.

БО «БФ «Заради життя», на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, звернулась до Харківської міської ради за інформацією про порядок направлення малозабезпечених дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, на безоплатну дельфінотерапію до дельфінарію «Немо».

Дельфінотерапія — унікальний комплексний підхід до лікування, корекції та реабілітації психоемоційних і соматичних порушень у дітей і дорослих. Свій розвиток і наукове підтвердження дельфінотерапія, як вид анімалотерапії, знайшла в мережі дельфінаріїв «Немо». У Харкові вона практикується вже 4 роки та має безліч позитивних результатів. Сьогодні дельфінотерапія набуває все більшої популярності й по праву займає провідну позицію серед інших видів анімалотерапії.

25 березня 2021 року БО «БФ «Заради життя» отримала від Департаменту охорони здоров’я ХМУ повну інформацію про безоплатну дельфінотерапію для хворих дітей. Копію відповіді надаємо:

 

БО «БФ «Заради життя» дуже дякує розпоряднику інформації — Департаменту охорони здоров’я  про надану відповідь!

, , , ,