Збір закрито! Допомога будинку матері та дитини м. Люботин

Шановні благодійники! Збір закрито! Допомога придбана та передана до Люботина! Спасибі Вам за Ваше добре серце!

 

Допомога будинку матері та дитини м. Люботин

Допомога будинку матері та дитини м. Люботин: немовлята Слєпцов Давид (19.03.2021 р.н.), Ільвакова Таїсія (06.06.2020 р.н.), Колесник Валерія (21.09.2020р.н.), Крючков Вова  (19.03.2021р.н.), Дудолад Саша ( 01.06.2021 р.н.), Голуб Тимофій (21.02.2021 р.н.), Варанкіна Мадіна (28.05.2021р.н.)  мешкають зі своїми матусями в  будинку матері та дитини в місті Люботин.

Будинок матері та дитини звернувся до БО «БФ «Заради життя» за благодійною допомогою

13 вересня 2021 року, оскільки самостійно не може забезпечити належне проживання та харчування 6 діточкам.

Допомога будинку матері та дитини м. Люботин

Матусі, мешканці будинку матері та дитини м. Люботин, у своїх клопотаннях про допомогу пояснювали:

МАТУСЯ ТЕТЯНА ПИШЕ : Малозабезпечена, одинока мати з дитиною; опинилася у складних життєвих обставинах; не працюю; власного житла не маю; з матір’ю склалися складні родинні стосунки, допомоги від неї не отримую; у помешканні, в якому я зареєстрована, відсутні відповідні умови для проживання з дитиною; з батьком дитини зв’язок не підтримую та допомоги від нього не отримую

МАТУСЯ АННА ПИШЕ : Малозабезпечена, одинока мати з дитиною, опинилася у складних життєвих обставинах, не працюю, професійної освіти не маю, з матір’ю склалися складні родинні стосунки, допомоги від неї та від батька дитини не отримую, власного житла не маю.

МАМОЧКА ХРИСТИНА ПИШЕ :  Малозабезпечена, одинока мати з дитиною, переселенка із Донецької області, не працюю, власного житла не маю, опинилася у складних життєвих обставинах, моя мати померла, мій батько проживає на окупованій території та не має змоги мені допомагати, з батьком дитини зв’язок не підтримую та допомоги від нього не отримую.

МАТУСЯ ІРИНА ПИШЕ :  Малозабезпечена, одинока мати з дитиною, сирота, родичів не маю, виховувалася у прийомній родині, опинилася у складних життєвих обставинах, власного житла не маю, безробітна, допомоги від батька дитини не отримую.

МАТУСЯ ДАР’Я ПИШЕ :  Малозабезпечена, одинока мати з дитиною. Не працюю, власного житла та професійної освіти не маю, опинилася у складних життєвих обставинах, маю батька-інваліда, допомоги від родичів не отримую.

МАТУСЯ ОЛЕКСАНДРА ПИШЕ : Неповнолітня, малозабезпечена, одинока мати з дитиною, відсутність власного житла, тимчасове проживання у соціальному центрі матері та дитини, родичів не маю.

МАТУСЯ ІРИНА ПИШЕ: Одинока, малозабезпечена мати з дитиною, опинилася у складних життєвих обставинах, з матір’ю родинні стосунки не склалися, допомоги від неї не отримую, з батьком дитини не спілкуюся та допомоги від нього також не отримую, власного житла не маю.

Немовлята з будинку матері та дитини м. Люботин потребують:

Підгузки Pampers №3, №4, №5,  дитячу молочну суміш Малютка Преміум №1, №2, №3, дитяча молочна каша «Карапуз»  дитячий порошок для прання (крім «Ушастий няня»), дитячі вологі серветки, дитячий засіб для купання, порошок для прання (дорослий), дитячий ополіскувач для білизни, засіб для миття посуду, рідке мило (дитяче).

Допомогти діткам з будинку матері та дитини ви можете перерахувати кошти на розрахунковий рахунок:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання БІДНОСТІ ДІТЯМ  БУДИНКУ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький поклін вам, благодійники!
Шановні благодійники! Збір закрито! Допомога придбана та передана до Люботина! Спасибі Вам за Ваше добре серце!
, ,