Допоможи народитися дитині. Biopharma Plasma Харків.

Biopharma Plasma Харків та БО «БФ «Заради життя» запускають спільний соціальний проєкт «Допоможи народитися дитині».

Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Кожна здорова людина у віці 18+ може здати плазму крові у Biopharma Plasma Харків, а компенсацію за донацію залишити в скриньці БО «БФ «Заради життя». Ця сума складає від майже 300 грн при першій донації і близько 900 грн при 9 процедурі. Всі гроші підуть на порятунок зачатої малечі. Інформація про благоотримувачів знаходиться на офіційному сайті БО «БФ «Заради життя».

Щоб стати донорами плазми крові, громадяни України мають пред’являти паспорт та ідентифікаційний номер (ID-паспорт без коду), а іноземці та особи без громадянства – посвідку на постійне проживання на території України.

Серед обмежень інфекційні хвороби, онкологія, серйозні захворювання серцево-судинної, нервової, дихальної системи та системи травлення. Жінкам не можна бути донорами під час вагітності, лактації та на початку менструального циклу (лише на 5-7 день після закінчення крововтрати).

Проєкт безстроковий! Реалізується в рамках спільного Меморандуму про співпрацю. Долучитись до нього може будь-хто, ставши донором плазми крові і залишивши компенсацію за донацію дітям.
🖊Записуйтесь на донацію📲0672470885, або через Messenger  чи Direct.

#BiopharmaPlasmaХарків #ХарківПлазма, #донор, #донація, #кров, #плазма, #здоровя, #життя, #діти, #вагітність, #пологи, #благодійність, #недоношені, #новонароджені, #допомога,#БО БФ Заради життя, #криза, #нужденні, #фонд.