Кадук Алі плекає про допомогу. Збір закрито!

Збір закрито!  Дитині допомогли, мати вдячна за допомогу!

Кадук Алі плекає про допомогу.

Кадук Алі 07 лютого 2019 року народження, плекає про допомогу. Його мати Кадук Юлія розлучена, одна виховує двох дітей: Вероніку 5 квітня 2008 року народження та Алі. Юля звернулась про допомогу до БО «БФ «Заради життя» 14 січня 2022 року у зв’язку з малозабезпеченістю родини.

Кадук Алі плекає про допомогу

Мати Кадук Алі в клопотанні про допомогу повідомляє:

Я розлучена від першого шлюбу маю доньку, батько другої дитини від сина відмовився, не допомогає та не спілкується з нами, виховую двох неповнолітніх дітей сама, мої батьки не мають можливості допогати, закінчується дискретна відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, зараз перебуваю із сином на реабілітації у дитячій лікарні, дитина потребує ліків. З лютого 2021 отримую лише 860 грн на міс, допомога від держави через малозабезпеченність родини на переоформленні. Батько дитини не відповідає на мої прохання до нього допомогти сину. На роботу не виходила так як не можу залишити маленьку дитину. Дитина ходить у садок але хворіє та час на роботі більше чим час у садочку. Дитина за час вагітності отримала гіпоксію, постраждав мозок, зараз має кожні три місяці проходити реабілітацію. Буду рада будь-якій допомозі!

Вельмишановні благодійники, будь ласка, допоможіть Кадук Алі

Потрібні іграшки (машини, що розвивають) та дитяче харчування (дитячі каші, пюре, печиво, суміш) продукти та засоби гігієни (шампунь, порошок, дитяча олія).

Допомогу кадук Алі ви можете перерахувати:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання бідності — Кадук Алі».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький поклін вам, благодійники!