Давид Марко

Збір закрито! Слова подяки мати Карини: «Хочу висловити величезну подяку благодійному фонду «Заради життя» за надану допомогу у наш важкий час. Щиро бажаємо всьому колективу фонду здоров’я, радості, Процвітання і всіх всіх земних благ!!!!Велика подяка всім, хто витрачає свій час і сили на допомогу нужденним! потрібна.

Давид Марко

Давид Марко народився 05 вересня 2021 та терміново потребує благодійної  фінансової допомоги у розмірі  6054,67 грн на лікування.  Його мати Карино виховує двох діток, звернулась до БО «БФ «Заради життя»  25 вересня 2021 року, через дороге лікування дитини. Родина самостійно не може оплатити вартість лікування дитини за відсутності коштів.

Мати Давида в клопотанні про допомогу благає:

5 вересня після довготривалих важких пологів дитина потрапила до реанімації в Харківську ОКДБ №1, розташовану по вул. Клочківська 337а, у дуже важкому стані. Там він і знаходиться до теперішнього часу. Потребує довготривалого лікування, яке коштує дуже дорого. Наша сім’я не може самостійно повністю сплатити за лікування, тому просимо допомоги у Вашого фонду. Реанімація, де знаходиться дитина, кожного дня видає новий перелік медикаментів, які потрібні дитині для лікування. Наприклад, ми купували такі препарати, як: Завіцефта (pfeizer) 2)Октагам 3)Сульперазон тощо.

Диагноз: був виявлений сепсис, лікарі не змогли виявити де саме. Було прийнято рішення робити переливання крові. Сім’я звернулася до «Biopharma Plasma Харків», які надали 3 порції крові безкоштовно. Для подальшого лікування волонтери здавали свою кров. Але краще малечі не ставало. Лікар прописав антибіотики. Коштували дорого, але Давиду ставало легше. 

Я у декретній відпустці, а батькової зарплатні не вистачає. Давида врятували, але гроші, які ми заборгували для порятунку своєї дитини, брати не має де, а кожного дня нам ще потрібно докупляти медичні  препарати, аби Давид був здоровим малюком.

Вельмишановні благодійники, будь ласка, допоможіть

оплатити батькам Давида дороге лікування, яке складає  6054,67 грн та підтверджується довідкою від Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1

Марко Давид

Допомогу Марко Давиду ви можете перерахувати:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання бідності Марко Давиду».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький поклін вам, благодійники!
, ,