Збір закрито! Нагодуємо нужденних малюків?

Нагодуємо нужденних малюків?

Збір закрито! Дякуємо Вам благодійники, 27 листопада 2021 року було придбано для 30 діточок 130 кг цукру та 220 кг муки!

Нагодуємо нужденних малюків?

 

Нагодуємо нужденних малюків? Вельмишановні добродії,  БО «БФ «Заради життя» відкриває щомісячний збір благодійної допомоги на придбання 27 нужденним малюкам харчових продуктів: 10 кг борошна, 5 кг цукру! Загальна сума благодійної допомоги складає 5 572 грн 80 коп.

Благодійники, без  Вас неможливо нагодувати нужденних малюків!

27 матусь  звернулися до БО «БФ «Заради життя» з проханням нагодувати їх малюків.  Під час локдауна та  холодних передзимових днів, борошно та цукор дуже доречні! Адже наші матусі готують своїм малюкам свіжий, ароматний хлібчик! Готують  домашню локшину, вареники, пиріжки…та багато чого смачного!

Нагодуємо нужденних малюків?

Подарувавши кризовим матусям цукор та борошно, ми надаємо матері змогу не тільки нагодувати, а й передати малюкам  разом зі стравами свою материнську турботу та любов! Ви погодитеся, що це є неоціне́нне?

Шановні  благодійники, завдяки Вам БО «БФ «Заради життя» упродовж року виступала платформою для добрих справ! Багатьох діточок Ви вдягли, нагодували, дарували достатньо іграшок, дитячих ліжечок та колясок.

Зараз, практично кожного дня, на облік до БО «БФ «Заради життя»  стає нова кризова  сім`я,  і ми сподіваємося, що  і в цьому місяці ми  будемо «крилами ангелів», які передадуть благодійну допомогу від Вас — нужденним  малюкам.

Нагодувати малюків ви можете перерахувавши благодійну пожертву на банківський рахунок БО «БФ «Заради життя»:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання БІДНОСТІ ХАРЧІ».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький уклін Вам, благодійники!
, ,