Поширення інформації про телефон довіри

Поширення інформації про телефон довіри  — інформація про тлефон довіри (його номер)  для безоплатного психологічного консультування кризових вагітних  буде  поширений в 94 пунктах видачі Комунального підприємства «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»!

БО «БФ «Заради життя» звертається до всіх, кому небайдуже майбутнє країни, чи будуть українки народжувати  діточок, просимо вас допомогти надрукувати 12 плакатів, вартість одного плакату дорівнює 60 грн. Просимо матеріальну допомогу на цей проєкт перерахувати на банківські реквізити фонду IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АТ «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, призначення платежу: Телефон довіри.

28 лютого 2021 року, до Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради було направлено листа-клопотання, що Благодійний фонд «Заради життя», починаючи з 2016 року проводить кризове психологічне консультування жінок, які не планували свою вагітність.

Фонд проінформував, що кризове консультування зберігає фізичне та психічне здоров’я жінці, а іноді й рятує життя дитини.

Всупереч позитивній динаміці зниження частоти абортів в Харкові, вони все ще залишаються одним із методів регулювання народжуваності. Небажана вагітність у 85-92% випадків закінчується штучним перериванням вагітності (абортом) за бажанням жінки, що негативно може вплинути на стан репродуктивного здоров’я жінки та погіршити демографічну ситуацію в місті Харкові.

З метою посилення репродуктивного потенціалу у харків’ян та формування моральних основ генофонду — створення повної родини, відповідального батьківства та материнства, у фонді працює телефон довіри для безоплатного психологічного консультування кризових вагітних.

БО «БФ» Заради життя» попросив керівника Департаменту Юрія Володимировича, від щирого серця, дозволити за благодійні кошти розмістити в пунктах видачі Комунального підприємства «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування», соціальну просвітницьку рекламу про роботу телефону довіри для вагітних жінок, які потрапили в складну життєву ситуацію.

09 лютого 2021 року БО «БФ» Заради життя» отримав листа від Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, в якому Департамент зазначив, що підтримує соціальні заходи БО «БФ «Заради життя», спрямовані на підтримку жінок, які опинилися у складній життєвій ситуації, пов’язаної з незапланованою вагітністю та запропонував звернутися до керівництва КП «Міська молочна фабрика — кухня дитячого харчування» для розв’язання технічних питань розміщення плакатів.

З 09 лютого до 03 березня 2021 року БО «БФ «Заради життя» зумів зібрати 4080 грн для виготовлення 82 плакатів, і ці плакати вже спрямовані до КП «Міська молочна фабрика — кухня дитячого харчування», в деяких пунктах видачі вони вже розміщені. Фонд дуже дякує благодійникам.

Поширення інформації

БО «БФ «Заради життя» звертається до всіх, кому небайдуже майбутнє країни, чи будуть українки народжувати діточок, просимо вас допомогти надрукувати 12 плакатів, вартість одного плакату дорівнює 60 грн. Просимо матеріальну допомогу на цей проєкт перерахувати на банківські реквізити фонду IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АТ «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, призначення платежу: Телефон довіри.

Ваш репост — це теж допомога проєкту!

, , , , , , , , ,