Збір завершено!   БО «БФ «Заради життя» надало Процак Ельвірі  необхідну допомогу! Мати дякує всім благодійникам!

 

Процак Ельвіра — строк вагітності 14 тижнів, незаміжня.

Вагітна Процак  Ельвіра звернулась до БО «БФ «Заради життя» за допомогою 31 березня 2021 року, бо її вагітність була незапланована.

У своїй заяві майбутня матуся зазначала: «Мене звати Єля, мені 18 років, так вийшло що я завагітніла не закінчивши навчання, зараз я закінчую 3 курс, залишився ще один, я б хотіла отримати допомогу від вашого центру, мені порадила ваш центр подруга і сказала що мені можуть допомогти в вашому центрі, так як я сирота, росла без батька, по суті не розумію як жити і що далі буде, допомоги нікому, тільки від мами хлопця і бабусі яка знаходитися дуже далеко від мене, живу за рахунок стипендії яку отримую в коледжі , де вчуся на медсестру, але незабаром цієї стипендії не буде так як ми зі своїм майбутнім чоловіком хочемо розписати,а якщо у мене з’явиться офіційно чоловік стипендії більше не виплачуватимуть і я взагалі не знаю що мені робити, на роботу не беруть так як я вагітна, хлопець  отримає не багато грошей, але це все йде на аналізи та інші розтрати, моя стипендія йде на навчання і продукти, я дуже прошу вашої допомоги. Сама я не впораюся так як я боюся, що мій майбутній дитині буде чогось не вистачати«.

Довідка про вагітність:

Ельвіра просить від фонду харчі, засоби гігієни, речі для дитини.

Благодійну допомогу просимо перераховувати на  IBAN БО БФ «Заради життя» UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ банку 14360570, код 351533, код ЄДРПОУ БО БФ «Заради життя» 41192849. Призначення платежу – «На подолання бідності —  Процак Е.»

Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських витрат і адміністративних витрат благодійної організації в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».