Психологічна допомога кризовим вагітним

Психологічна допомога кризовим вагітним була надана у вересні 2021 року:

У вересні 2021 року, з метою відкрити Кабінети безплатного добровільного психологічного консультування в ситуації репродуктивного вибору, БО «БФ «Заради  життя» направила психологів в жіночі консультації Студентської поліклініки та в поліклініках № № 8, 11, 25.

Психологічна допомога

Психологам вдалося провести зустрічі з лікарями — гінекологами та домовитися про взаємодію між лікарями та психологами.

Згідно з досягнутими домовленостями, гінекологи будуть інформувати психологів про вагітних, які бажають зробити аборт і готові поспілкуватися з психологами по цьому питанню.
Психологічна допомога

03 вересня 2021 року, на Всеукраїнський телефон довіри з питань незапланованої вагітності зателефонувала вагітна Вікторія, 22 роки.

Хлопець пішов дівчинки  й наполягає на аборт, дав гроші. Дівчинка не працює, живе з батьками, її мама теж наполягає на аборті, але Вікторія не хоче робити аборт. Вікторія просить психологічну допомогу, допомогти їй працевлаштуватися та  шукає гінеколога, який зміг би вести її вагітність. Психолог надав консультацію, а фонд знайшов для дівчинки роботу та гінеколога. На жаль, в жовтні 2021 року вагітна Вікторія перестала спілкуватися зі спеціалістами Фонду.

 БО «БФ «Заради життя»  цілодобово рекламує «Всеукраїнський телефон довіри» серед користувачів інтернету, щоб у вагітних була можливість отримати психологічну допомогу.

Шановні благодійники!

Для функціонування Телефону довіри необхідно щомісяця сплачувати послуги психологів за укладеним договором в розмірі 500 грн і щоквартально сплачувати виготовлення і поширення витратно — роздаткового рекламного матеріалу про роботу телефону довіри на суму 6000 грн.

У 2021 році необхідно зібрати 43 058 грн. Ви можете надати матеріальну допомогу проєкту:  IBAN БО «БФ «Заради життя»: UA 583515330000026009052234725 в АТ «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849призначення платежу: Телефон довіри.

Ваш репост — це теж допомога проєкту!
, , , , ,