Сабіна, Марк та Валентин Пономар. Збір закрито

Сабіна, Марк та Валентин Пономар плекають про допомогу

Сабіна та її братики Марк і Валентин Пономар. Збір закрито. Допомога зібрана, малюки не потребують сторонньої допомоги.

Сабіна 29 липня 2019 року народження та її близнюки братики Марк та Валентин Пономар 11 вересня 2021 року народження плекають про допомогу, їх покинула мати. На сьогодні їх та іще двох онуків виховує бабуся Бунчик Людмила Семенівна, яка 08 січня 2022 року звернулась до БО «БФ «Заради життя»  за допомогою.

Сабіна, Марк та Валентин Пономар плекають про допомогу

Бабуся Сабіни, Марка та Валентина Пономар в клопотанні про допомогу повідомляє:

Я бабуся п’ятьох онуків своєї молодшої дочки. Виховую їх сама, то так дочка є наркозалежною і відмовляється від своїх дітей. Ще в пологовому будинку дочка хотіла залишити своїх молодших двійнят на піклування держави. Але я дітей забрала собі на виховання. З 10 січня я подаватиму заяву на переоформлення опікунства своїх онуків. Проживаємо ми у трикімнатній квартирі за адресою Бучми 8А кв. 48разом зі своєю середньою дочкою зятем та ще одним онуком. Я живу в одній кімнаті зі своїми чотирма малолітніми онуками. Старший Максим 17 років навчається у Херсонському державному педагогічному університеті на тренера 1 курс. Мешкає у гуртожитку. Тимур 10 років мешкає зі мною навчається у 4 класі СШ 111. Сабіна 2.5 років також проживає зі мною. І онуки двійнята Марк і Валентин так само під моєю опікою. Ні один із батьків моїх онуків нам не допомагає. Дочка із залежністю всі дитячі гроші «спускає у трубу» і мені їх вона не дає. Ми мешкаємо на мою пенсію 2200 грн. Прошу допомоги добрих чуйних людей. Буду рада будь-якій допомозі!

Вельмишановні благодійники, будь ласка, допоможіть Сабіні, Марку та Валентину Пономар

Одягом, засобами особистої гігієни, харчовими продуктами, стільчиком для годування, прогулянковою коляскою

Допомогу пономар Сабіні, Марку та Валентину ви можете перерахувати:

IBAN: UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ БАНКУ 14360570, КОД 351533, КОД ЄДРПОУ БО БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» 41192849. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ «Подолання бідності — Пономар Сабіні, Марку, Валентину».

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Низький поклін вам, благодійники!
, ,