Збір завершено! БО «БФ «Заради життя» надало Спіцину Якову необхідну допомогу! Мати дякую всім благодійникам!

 

Спіцин Яків — 2 роки,  його мати Спіцина Василина слово виховує двох дітей. Заміжня.

Василина звернулася  до БО «БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» за допомогою 29 січня 2021 року, у зв’язку з малозабезпеченістю родини та хворобою дитини.

У своїй заяві матуся зазначала: «Сім’я з 4-х осіб. Живимо у 17.4 кв. метрах. Єдиний годувальник батько втратив роботу в період Карантину і дуже важко знову її знайшов. Від Держави першу допомогу будемо отримувати з лютого місяця. Двоє дітей Іванна (4 роки) і Яків (1.10р). Молодший Яків з діагнозом гіпоксично — ешимічне ураження головного мозку, ускладнене косоокістю. Дитина часто хворіє, змушена носити окуляри (слабшає зір). Щоб купити Якову окуляри, змушені були взяти у борг 2045 грн, а треба ще молочні продукти вживати для розвитку. Щоквартальне обстеження у хірурга, окуліста, невролога, нейрохірурга, ендокринолог, генетик (де які з них платні). Постійне вживання ліків. Грошей не вистачає, а в родині ще 4-річна Іванна. Батьки (дідусь та бабуся) отримують мінімальну пенсію, допомогти нікому, ПАЮ немає, додаткових прибутків теж».

Василина  просить від благодійників для свого малюка Якова: харчові продукти та засоби дитячої гігієни, не зламаний самокат, щоб радіти життю і бавитися з однолітками, не дивлячись на вади. 

Благодійну допомогу просимо перераховувати на  IBAN БО БФ «Заради життя» UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ банку 14360570, код 351533, код ЄДРПОУ БО БФ «Заради життя» 41192849. Призначення платежу – «На подолання бідності —  Спіцин Я.».

Офіційні документи. що підтверджують скрутне положення сім’ї.

 

Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських витрат і адміністративних витрат благодійної організації в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».