Центр крові просить допомоги!

Центр крові

Центр крові просить допомоги!

БО «БФ «Заради життя» звертається до приватного сектора економіки та благодійних організацій з проханням долучитися до благодійної ініціативи. Центр крові просить допомоги!  Від нас сьогодні залежить життя та здоров’я мільйонів мешканців Харківської області. У зв’язку з відсутністю централізованого постачання станьте частиною великої команди благодійників, які готові допомогти та забезпечити на умовах благодійної допомоги: — комплектом Trima Accel з LRS камерою для колекції тромбоцитів, плазми та еритроцитів або комплектом для аферезу Amicus з одноголовим доступом та конектором введення стабілізуючого розчину для тромбоцитів;— контейнерами з розчином антикоагулянту АЦД –А 500 мл. з  конектором типу Спайк.

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ» (далі – Центр крові)

єдина установа в Харківській області, яка займається питаннями організації, заготівлі, тестування донорської крові та її компонентів з метою сталого забезпечення в достатній кількості, на безоплатній основі компонентами донорської крові закладів охорони здоров’я м. Харків та Харківської області.

Ефективне функціонування цієї області медицини передбачає створення в необхідних обсягах запасів компонентів крові для надання своєчасної медичної допомоги пацієнтам.

З розвитком новітніх технологій при оперативних втручаннях зростає потреба в якісних та безпечних компонентах донорської крові, постійними споживачами яких є пологові будинки, онкодиспансери, дитячі лікарні, хірургічні та реанімаційні відділення, військові шпиталі, шпиталі зони ООС та інші заклади охорони здоров’я.

Центр крові

При здачі крові донору надається можливість безплатного медичного та клініко-лабораторного обстеження на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити В, С та сифіліс, визначається група та резус крові.

Усі донори отримають безплатні результати обстеження. Крім того, у разі екстреної потреби у компонентах донорської крові, КНП ХОР «ОЦСК» бере на себе зобов’язання щодо забезпечення Харківської області донорською кров’ю та  її компонентами на безоплатній основі.

Центру крові працює в форматі стаціонарного забору крові (м. Харків,
вул. Клочківська, 366) та для зручності заготівля крові проводиться виїзними бригадами КНП ХОР «ОЦСК» (30-50 донорів). Наша мета – корпоративне донорство.
Центр крові просить допомоги!
Звертаємось до приватного сектора економіки та благодійних організацій з проханням долучитися до благодійної ініціативи. Допоможіть Центру крові.

Від нас сьогодні залежить життя та здоров’я мільйонів мешканців Харківської області. У зв’язку з відсутністю централізованого постачання станьте частиною великої команди благодійників, які готові допомогти та забезпечити на умовах благодійної допомоги:

  • комплектом Trima Accel з LRS камерою для колекції тромбоцитів, плазми та еритроцитів або комплектом для аферезу Amicus з одноголовим доступом та конектором введення стабілізуючого розчину для тромбоцитів;
  • контейнерами з розчином антикоагулянту АЦД –А 500 мл. з  конектором типу Спайк.
Благодійну допомогу Центру крові просимо перераховувати:

Назва організації: КО КНП ХОР ОЦСК,

Код отримувача: 02001699,

Назва Банка: ХАРКІВСЬКЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,

Рахунок отримувача в форматі IBAN: UA313515330000026000052162476,

Готівка: UAH

Для отримання додаткової інформації та розв’язання організаційних питань, просимо контактувати з відповідальною особою КНП ХОР «ОЦСК» (фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Бакай Анатолій Сергійович к. т. +380501433447).

,