Єрмак Сергій 1 рік і 10 місяців, мати Олена виховає двох дітей.

Олена  звернулася  до БО «БФ «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» за допомогою 05 квітня 2021 року, у зв’язку з інвалідністю дитини. Дитина  хворіє важкої епілептичною енцефалопатією та має вади серця.

У своїй заяві матуся зазначала:  «Після 3 щеплення у сина в 6 міс почалася епілепсія.Кількість на добу доходило до 300 штук. Харківські лікарі виявилися безсилі в лікуванні хвороби сина. Важка епілептична енцефолопатія, синдром Веста, порок серця. Наше життя — це щоденна боротьба за повноцінне життя сина. Пройшли важкий курс гормону, приймаємо німецький протисудомний препарат. Потребує постійні обстеження та аналізи, реабілітацію та  дорогі препарати. Дитина отримала статус інвалід дитинства, переніс повну зупинку розвитку. Зараз готуємося до операції по усуненню пороку серця. У сім’ї двоє дітей, працює тільки тато. Фінансово не можемо дозволити собі якісні препарати і реабілітації. Звертаємося за будь-якою допомогою, щоб була можливість наблизити сина до повноцінного життя. Сподіваємося, що наш синочок, вже через півтора року зможе піти в звичайний садочок і буде максимально наближений до нормального розвитку і адаптований в соціумі. На даний момент Сергій щодня займається з фахівцями, які відзначають, що він дуже перспективна дитина».

 

Олена просить від благодійників для свого сина Сергія харчові продукти та засоби дитячої гігієни, дитяча каша (крім «Карапуз»), пюре мясні та овочеві.

 UA583515330000026009052234725, АТ КБ ПриватБанк, ЄДРПОУ банку 14360570, код 351533, код ЄДРПОУ БО БФ «Заради життя» 41192849. Призначення платежу – «На подолання бідності Єрмак С.».

Офіційні документи, які підтверджують скрутне положення сім’ї та хворобу дитини:

Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських витрат і адміністративних витрат благодійної організації в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».