Життя людини починається з моменту зачаття!

Життя людини починається з моменту зачаття —

Життя людини починається з моменту зачаття. У місті Харкові упродовж п’яти років працює благодійний фонд «Заради життя» (код ЄДРПОУ 41192849), мета якого – захист життя немовлят в утробі від абортів. Співробітники та волонтери фонду ведуть просвітницьку роботу серед молоді, допомагаючи усвідомити цінність людського життя, материнства і батьківства, цінність сім’ї. Фонд допомагає матусям, які знаходяться в стадії репродуктивного вибору,  прийняти рішення на користь народження дитини. Ми надаємо підтримку – духовну, психологічну, соціальну, юридичну та матеріальну кризовим вагітним жінкам і малозабезпеченим багатодітним сім’ям з дітьми до трьох років.

Для нас цінним є кожне людське життя, кожна дитина, яка Божим промислом зародилася в материнській утробі та чекає світлого дня свого народження.

З 2017 року Фонд «Заради життя», завдяки інформаційної підтримки місцевої влади, організовує  соціальний благодійний проєкт «Центр захисту ненародженої дитини, материнства та сімейних цінностей «Несподівана радість». Завдяки цьому проєкт нам вдалось допомогти, майже на один мільйон гривень, подолати кризу батькам 250 немовлят та матеріально  підтримати 23 медичних  комунальних закладів, які  займаються  здоров’ям матері та дитини.

Життя людини починається з моменту зачаття!

Воістину, без допомоги волонтерів цей би проєкт не втілювався у життя.

Внесок волонтерів у роботу руху «За життя» неоціненний. З 2021 року Фонд проводить для своїх волонтерів Марафон з метою стимулювати  інтерес учасників до взаємодопомоги та самодопомоги, до самоосвіти та самовдосконалення, до участі у безоплатній праці на благо нужденних, до поширення соціально-корисної інформації серед мешканців міста. До добровольчого волонтерського руху «За життя»  приєдналось 80 волонтерів.

Шановний читачу! Ми запрошуємо і Вас, які вже народилися в цьому світі, з усією теплотою серця відгукнутися і допомогти тим, хто чекає свого часу, щоб з’явитися на світ!

На сайті фонду  Ви можете вибрати благодійний проєкт, на який відгукується Ваша душа та заповнити анкету волонтерів. Нехай навіть маленька пожертва стане світлом Вифлеємської зірки, яка і Вас веде до місця народження благодаті у Вашій душі. (Реквізити фонду — IBAN: UA583515330000026009052234725 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, голова правління Яуфман О.А., тел.+380667967609).