Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість

Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість

Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість з 24 до 30 грудня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Міжнародний день без Інтернету — відзначається світовою інтернет-спільнотою щорічно в останню неділю січня. Головна мета даного свята – повністю відвернути людей від комп’ютерів та глобальної мережі хоча б на один день, щоб прожити цей день виключно у «реальному» світі, спілкуватися з іншими людьми виключно «наживо» або присвятити його допомоги ближньому.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось відсвяткувати Міжнародний день без Інтернету та здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість

 

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 01 січня 2022 року  проаналізували 36 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
  • з 24 по 30 січня 2022 року провели розмову з 3 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
  • 29 та 30 січня 2022 року подарували 5 малюкам ліки, підгузки, харчові продукти, молочні суміши, одяг, іграшки;
  • Міжнародний день без Інтернету відсвяткували 5 благодійників, які подарували Фонду дитячу коляску, дитячий одяг, іграшки.Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість

Здравствуйте Елена Анатальевна. Вы простите что пропала ничего не сообщив. Я хочу сказать вам огромное спасибо за все вашу помощь. За вашу потдержу, за вашу теплоту и за ваши молитвы. Это так прекрасно когда есть такие люди как вы которые прийдут на помощь таким мамочкам как мы. Я буду всегда за вас молится, за ваше здоровья и ваше доброе дело. Низкий вам поклон и еще раз огромное спасибо.

Слова подяки Катерини Чумак

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Міжнародний день без Інтернету. Звіт Центра Несподівана радість
Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.
3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»
Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.
5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -
Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.
Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:
  1. Опублікували 20 клопотання про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  3. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 24 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
  4. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
  5. В Марафоні для волонтерів  беруть участь 6 волонтерів:
Марафон
🔹 Олена Помиткіна – 81 балів 🔹 Олена Єрмак – 89 балів 🔹 Сидоренко Інна – 35 балів 🔹 Анастасія Прокудова – 45 бала 🔹 Владислава Сластникова – 11 балів 🔹 Гуназа Джульєтта — 66 балів

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!! З Міжнародним днем  без Інтернету!  Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя»

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПриватБанк», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,