Національний день святості людського життя. Звіт.

Національний день святості людського життя. Звіт.

Національний день святості людського життя.

Національний день святості людського життя. Звіт Центру Несподівана радість  з 18 по 23 січня 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

Національний день святості людського життя. Звіт.

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

 • з 01 січня 2022 року  проаналізували 35 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
 • з 18 по 23  січня 2022 року провели розмову  з 26 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
 • 23 січня  2022 року подарували 26 малюкам курку, чай, молоко, згущене молоко, олію соняшникову, дитячі засоби гігієни, молочну суміш, іграшки, одяг, ліки на загальну суму 11 974,26 грн;
 • отримали іграшки, одяг, харчові продукти  від 3 благодійників. Дякуємо за допомогу!

Національний день святості людського життя. Звіт.

Спасибо Вам огромное, Макарчик очень рад.Дай бог Вам здоровья что вы так сильно помогаете людям.

Слова подяки Наталії Оніщенко

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Подарували  кризовій вагітній — матері двох дітей Богдані Кишлян  ванночку для купання дитини.
3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:

Національний день святості людського життя. Звіт.

 1. 19 січня 2022 року з 12.00 до 17.00 в Саржен Яру на території Храму «Відрада та втіха» відзначили день Хрещення Господа: волонтери БО «БФ «Заради життя» розповсюджували серед охочих скупатися в ополонці на Хрещення листи про наслідки аборту, роздавали контактні Всеукраїнського телефону довіри при незапланованої вагітності та закликали зберегти не тільки тіло від хвороби, але й душу від загибелі, адже аборт це смертельний гріх вбивства.
 2. Опублікували 16 клопотання про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
 3. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
 4. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 54 консультацій із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
 5. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
 6. В Марафоні для волонтерів приймають участь 6 волонтерів:
 • Олена Помиткіна – 81 балів
 • Олена Єрмак – 89 балів
 • Сидоренко Інна – 35 балів
 • Анастасія Прокудова – 45 бала
 • Владислава Сластникова – 11 балів
 • Гуназа Джульєтта — 66 балів

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!! З Національним днем святості людського життя!  Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПриватБанк», МФО 351533, ЄДРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,