Розумний намагається допомогти іншому

Розумний намагається допомогти іншому

Розумний намагається допомогти іншому!  Звіт Центру «Несподівана радість» з 06 по 12 грудня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

Розумний намагається допомогти

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 17 грудня 2020 року по 12 грудня 2021 року проаналізували 104 заяви про надання допомоги нужденним малюкам;
  •  06 грудня 2021 року провели розмову  з 9 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в грудні 2021 року;
  • 11 та 12 грудня  видали 3  дітям  дитячий одяг та підгузки;
  • отримали від 2 благодійників одяг для дітей  та дорослих, харчові продукти, іграшки.Розумний намагається допомогти іншому

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

1. Сидоренко Ніколаса  записали на отримання підгузків.

2. Поспілкувалися  з мамою Єгора Безродного та  лікарем Єгора, лікар підтвердила, що в місяць дитині необхідно 15 банок суміші.

Розумний намагається допомогти іншому

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:

  1. Опублікували інформацію про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. За духовною підтримкою до иерея Станислава Евгеньевича Прокудова звернулися 3  матусі-благоотримувачки.
  3. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
  4. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 21 консультацію з соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
  5. Отримали подяку від Будинку матері та дитини м. Люботин Харківської області.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!! Розумний намагається допомогти іншому!  Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЕГРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,