Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людей!  Звіт Центру «Несподівана радість» з 13 по 19 грудня 2021 року про допомогу нужденним немовлятам.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами:

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

 • з 17 грудня 2020 року по 19 грудня 2021 року проаналізували 112 заяв про надання допомоги нужденним малюкам;
 •  з 13 грудня до 19 грудня 20221 року  провели розмову  з 9 нужденними сім’ями  про надання їм допомоги в січні 2022 року;
 • 16 грудня  подарували хлопчику Артему  3 пачки суміші Nestogen 2 по 1 кг, 1 пачку підгузків та пробіотик. Мама Артема  — самотня мати, психічно хвора з 2 групою інвалідності, залишила дитину в 3-місячному віці на опіку бабусі-інваліда.
 • отримали від 3 благодійників харчові продукти, книжки та цукерки для привітання діточок з Новорічними святами.
  Світ не без добрих людей
  Розмістили на дошки об’яв у Свято-Введенському храмі плакат із закликом допомогти нужденним дітям!

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Допомога дітям з орфанними захворюваннями. Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» -

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість»:

 1. Опублікували 12 постов-інформацій про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
 2. За духовною підтримкою до иерея Станислава Евгеньевича Прокудова звернулися 2 матусі-благоотримувачки.
 3. Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.
 4. За телефоном Центру «Несподівана радість» надано 24 консультаций із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя».
 5. 16 грудня 2021 року відбулася паломницька  поїздка кризових сімей  до Храму Різдва Христова в с. Лиці Харківській області.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник!!!! Світ не без добрих людей!  Ви можете з довірою допомагати незаможним малюкам разом з благодійним фондом «Заради життя».

IBAN: UA 583515330000026009052234725 в АО «КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 351533, ЕГРПОУ 41192849, призначення платежу «Центр Несподівана радість».

, , , , ,