Всесвітній день соціальної справедливості. Звіт

Всесвітній день соціальної справедливості

Всесвітній день соціальної справедливості. Звіт Центру Несподівана радість з 14 по 20 лютого 2022 року про допомогу нужденним немовлятам.

 

Всесвітній день соціальної справедливості — 26 листопада 2007 року Генасамблея ООН оголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості, який відзначають з 2009 року. Події на честь цього дня повинні сприяти подальшому нарощуванню зусиль міжнародного суспільства в галузі викорінення злиднів, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків та жінок, соціального добробуту та соціальної справедливості для всіх.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Заради життя» на честь дня  Соціальної справедливості в  Центрі «Несподівана радість» організувала видачу допомоги нужденним дітям. Пропонуємо Вам до уваги звіт.

Завдяки духовної підтримки  Соціального відділу Харківської єпархії та благодійних пожертвувань

Центру захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ «Заради життя» вдалось здійснити заходи за наступними благодійними проєктами, чим вшанували Всесвітній день соціальної справедливості.

1. Благодійний проєкт «Крило янгола»

  • з 01 січня 2022 року  проаналізували 41 заяву про надання допомоги нужденним малюкам;
  • з 14 по 20 лютого 2022 року за телефоном Центру «Несподівана радість» надано 54 консультації із соціальних питань та отримання благодійної допомоги від БО «БФ «Заради життя»;
  •  20 лютого  2022 року надали благодійно допомогу 28 сім’ям з дітками до 3-х років підгузками, молочною сумішшю, сухофруктами,  борошно, серветки, сир, макарони, какао-порошок, вершкове масло, олією, цукром, замороженою овочевою сумішшю, чаєм, згущене молоко на загальну суму 8487 грн.
  •  від 2 благодійників отримали іграшки, одяг, харчові продукти. Дякуємо Вам за допомогу!
  • Цілодобово працює група взаємодопомоги «Матусі «Заради життя» між кризовими сім’ями з дітками до 3-х років в чаті Вайбер.

Спасибо огромное фонду за помощь,всем крепкого здоровья, вашу помощь обязательно защищает Господь. Дай Бог всем здоровья и счастья.

Полина Градова

Всесвітній день соціальної справедливості — 26 листопада 2007 року

 

2. Благодійний проєкт «Облаштуємо дитячу кімнату нужденному малятку»

Приймаємо речі для дітей — це коляски, ліжечка, комоди, крісла для годування, килими, шпалери, штори, різні дитячі товари та милі сувеніри.

3. Благодійний проєкт «Приймаємо консервацію»

Чекаємо на благодійника який пожертвує овочі, консервацію та фрукти для нужденних немовлят.

4. Благодійний проєкт  «Супер мама!»

Дорогі друзі, ви можете реалізувати вашу потребу в чесноті, допомагаючи нужденним мамам з дітьми, що мають обмежені можливості та рідкісні захворювання. Ми запрошуємо вас в Центр «Несподівана Радість» при БО «БФ «За життя»! Нам потрібен добрий самарянин — волонтер в проєкт «Супер мама!». Необхідно допомагати сім’ям у пошуку фахівців з лікування та реабілітації дітей, домовлятися з фахівцями, писати пости про збір допомоги на лікування, придбання ліків та реабілітацію таких діток. Ви готові бути соціальним робітником в проєкті «Супер мама!» та здійснити свій внесок у добру справу допомоги дітям з орфанними захворюваннями?! Звертайтеся за телефонами ЦЕНТРУ «Несподівана радість» в сб — ср: 12:00-17:00: +38(066)0070487;+38(063)5133314.

5. Благодійний проєкт «Допоможи народитися дитині» —

Пропонуємо волонтерам,  зробити благодійну донацію на користь нужденних немовлят в Biopharma Plasma Харків. Головна мета проєкту Допоможи народитися дитині – підтримка кризових жінок з часу вагітності і до досягнення дитиною 3-х років. Допомога недоношеним немовлятам, новонародженим з ускладненнями та малюкам до 3-х років, які народилися в нужденних сім’ях. І все це — шляхом розвитку донорства плазми крові.

Інші заходи з роботи «Центру «Несподівана радість» упродовж тижня:

  1. Опублікували 13 клопотань про потреби благоотримувачів в православних чатах у Вайбері: «Храм», «Храм», «Олександрівський храм», «Допомога ближнім», «Харків. Молодь і культура», «Відрада та Втіха. Головне», «Взаємодопомога», «Пісна кухня», «Храм Різдва Христового».
  2. Допомагали 1  нужденній сім’ї, яка не є благоотримувачем фонду «Заради життя», шукали для них інші благодійні фонди.
  3. В Марафоні для волонтерів взяли участь 8 волонтерів, які набрали наступну кількість балів:

Результати марафону за 20.02.22

🔹 Олена Помиткина – 411 балів
🔹 Олена Єрмак – 415 балів
🔹 Сидоренко Інна – 127 балів
🔹 Анастасія Прокудова – 206 балів
🔹 Владислава Сластникова – 11 балів
🔹 Гуназа Джульєтта — 214 балів
🔹 Кузнєцова Оксана – 195 балів
🔹 Спіцина Василіса – 193 бали

4. За духовною підтримкою до о. Стефана  звернулася 1  матуся-благоотримувачка.

Потреби Центру «Несподівана радість»:

Вельмишановний благодійник, пропонуємо Вам разом з нами вшанувати Всесвітній день соціальної справедливості, шляхом допомоги  незаможним малюкам.

Увага!!! Благоотримувач отримає допомогу з утриманням банківських нарахувань і адміністративних витрат в розмірі 20 відсотків, згідно з ч. 3 ст. 16 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

, , , , ,