Допомагай — зло перемагай!

Допомагай — зло перемагай!  Звіт про діяльність Центру «Несподівана радість» з 24 травня по 06 червень 2021 року.

Статистика:

  1. Станом на 06 червня 2021 року БО «БФ «Заради життя» надало допомогу 101 нужденним сім’ям з дітьми до 3-х років і одній громадській організації, яка також допомагає дітям до 3-х років, на суму 86 228 грн 86 коп.
  2. З 17 червня 2020 року малозабезпечені сім’ї з дітьми до 3-х років заповнили 309 заяв на надання їм благодійної допомоги в Центрі захисту дитячого життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «Несподівана радість» при БО «БФ« Заради життя ».
  3. Сьогодні 38 незаможні матусі з дітками до 3-х років перебувають на обліку в Центрі «Несподівана радість» і ПОТРЕБУЮТЬ постійної благодійної підтримки, просимо допомогу перераховувати на наш рахунок IBAN. Призначення платежу «Несподівана радість».
  4. До Центру «Несподівана радість» потрібні волонтери з автомобілем для допомоги в транспортуванні габаритних вантажів (дитячих візках, ліжечок і т.д.) і доставлення продуктової допомоги для вагітних і хворих.
  5. Центр «Несподівана радість» в суботу та неділю видає індивідуальну допомогу нужденним сім’ям, протягом тижня надає консультації через телефон «Несподівана радість». За звітний період прийнятих дзвінків 15; вихідних 46, повідомлень 21. У Вайбері ведеться робота групи взаємодопомоги між кризовими сім’ями з дітьми до 3-х років. На офіційному сайті БО «БФ «Заради життя» та на сторінці фонду в Фейсбуці опубліковано 12 нових постів про проблеми благоотримувачів і про їх щасливий вирішення! Провели бесіду із 2 новими благоотримувачами про порядок отримання у 2021 році благодійної допомоги в БО «БФ «Заради життя».

Новини тижня:

Центру «Несподівана радість» за звітний період, за інформаційної підтримки Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, вдалося здійснити наступні заходи:

Новини заходу «Крило Янгола»:

1. У Центрі «Несподівана радість» допомогу отримали 11 дітей — гречану, манну, вівсяну крупи, речі, книги, іграшки. Загальною вартістю 1089,45 грн.

2. Ми дякуємо 2 благодійникам за подаровані нужденним діткам, дитячий одяг.

3. Вагітній Процак Ельвірі була відправлена ​​посилка з благодійною допомогою на її адресу проживання в обл., посилка чекає на вагітну.

4. Овчіева Айлін отримала 2 банки безлактозної суміші Nutrilon, 2 уп. суміші Hipp combiotik, 1 уп.Friso.

5. Гуназа Даніела отримала 1 б. безлактозної суміші Nutrilon, 2 уп. молочної каші, гойдалку.

6. Єрмак Серьожі передали 3 уп. молочної каші, 2 уп. підгузок.

7. Дякуємо 4 жертводавцям за адресну допомогу продуктовими наборами для 3 сімей — Морозових, Василюк, Спіциних.

Увага! Благодійники! Зараз в інтернеті проходить збір коштів на придбання щомісячної продуктової допомоги. Просимо вашої участі!

Новини проєкту «Допоможи дитині народитися»:

2 благодійники стали донорами плазми крові та пожертвували отриману суму на благо нужденних дітей в БО «БФ» Заради життя». Дякуємо за доброту!

Новини заходу «Супер мама»:

1. Єрмак Сергію допомогли записати на фотосесію.

2. Куму Артуру займалися пошуками медичних центрів для офіційного проходження реабілітації. Отримали рахунок на реабілітацію від МЦ «Нове Дихання», який передали в БФ «Киян».

3. Овчіева Айлін: Проконсультували маму дівчинки про покупку ліків призначених дерматологом.

Інші новини:

1. Розмістили публікації про потреби благоотримувачів в православних чатах.

2. Розпочали літню фотосесію для малюків благоотримувачів в парку Шевченка. 12 діток вже сфотографувалися.

3. Купили та передали антисептик «Септональ» 100 мл — 71 шт, «Стериллиум» 500 мл — 1 шт, для КНП «Міська поліклініка 6» ХМР. Загальною вартістю 2415 грн.

4. Написали і відправили листи про співпрацю харківському молочному заводу і підприємству «Агромол».

5. Укладені партнерські відносини з ОКП «Харківський театр для дітей та юнаків» і Міжнародної антинаркотичною Асоціацією Центром ім. Георгія Побідоносця.

6. Благодійний концерт «Мамо я народився! Дякую!» відбувся. Дякуємо організаторам, учасникам, жертводавцям, гостям і їх діткам!

7. Надали інформативну поміч 3 сім’ям неблагоотримувачам БО «БФ «Заради життя» у пошуках фондів готовим їм допомогти.

8. Проводяться переговори з пологовими будинками 2 і 3 про передачу малозабезпеченим породіллям речей для немовлят.

9. Безплатно проконсультувалися 2 сім’ї у педіатра Іванової Анни Олександрівни.

10. Юридичну допомогу в розлученні та написанні позову до суду отримали 2 сім’ї та 2 сім’ї безоплатну юридичну консультацію.

11. За духовною допомогою до ієрея Стефана Євгеновича Прокудова звернулося 2 сім’ї.

Допомагай — зло перемагай! 37 незаможні матусі з дітками до 3-х років ПОТРЕБУЮТЬ постійної благодійної підтримки, просимо пожертвування перераховувати IBAN БО «БФ»Заради життя». Призначення платежу «Несподівана радість». 

, , , , , , ,